Basotect Melamin Süngerler

Basotect Melamin Süngerler

Basotect Melamin süngerler yanmaz yapıya sahip birinci sınıf malzeme olarak yanmaz İSO belgeli ses yalıtım malzemesidir. Ses emici özelliğinin yanısıra akustik düzenleme’de sağlamaktadır. Basotect süngerler akustik ses yalıtım veya akustik ses düzenleme malzemeleri içerisinde en iddalı ve en kalkiteli ürünler arasında yer almaktadır.

Basotect melamin süngerler diğer süngerlere göre daha dayanıklı ve tescilli bir üründür. Dayanıklı olması kullanılan ağır şartlarda dahi kendini ve kalitesini göstermekte ve çok şiddetli ses titreşimlerinin olduğu alanlarda bile kolaylıkla işlev göstermektedir. Basotect melamin süngerler, piramit sünger, viyol sünger, yumurta sünger, labirent sünger, düz sünger ve special sünger olarak bir çok çeşiti bulunmaktadır.

Basotect süngerler daha etkili ses izolasyonu sağlamak amacıyla ağır kurşun bariyer ilede uygulanabilmektedir. Ortamdaki echo ve yankıya karşı alınan önlem olarak kullanılabilir. Melamin köpüğün özellikleri arasında ses emici, akustik düzenleyici ve ses soğurucu özellikleri mevcuttur.

Detaylı Bilgi Almak için +90 216 706 4546 telefon numaralarımızdan bizleri araya bilir. +90 552 605 6855 whatsapp iletişim hattımızdan anlık bilgi alabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir